Aukce 30
> Položka 55
Hliněnský Robert (1908-1979)
Signály, 1975
olej, lepenka, rám, 30,5 x 21 cm, sign. PN R. Hliněnský 75
aukce 30
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 719
Kolíbal Stanislav (*1925)
Krajina, 1989
56
14 500 Kč / 579 €
vyvolávací cena:
14 500 Kč
dosažená cena:
Kryl Karel (1919-1978)
Pod vodou, 1969
57
15 000 Kč / 599 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Kotík Pravoslav (1889-1970)
Ženich na bruslích
58
16 000 Kč / 369 €
vyvolávací cena:
Mikulka Alois (*1933)
Anděl smrti, 1996
59
20 000 Kč / 799 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Ovčáček Eduard (*1933)
Hlava, 1990
60
39 000 Kč / 1 557 €
vyvolávací cena:
Franta Roman (*1962)
Monkey, 2011
61
8 500 Kč / 339 €
vyvolávací cena: