Aukce 30
> Položka 66
Zoubek Olbram (*1926)
Kuros, 2007
olovo, zlaceno, 20 x 63 cm, na podstavě vtlač zn. O. Zoubek
Provenience: Soukromá sbírka, získáno z ateliéru umělce.
66
aukce 30
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 998
dosažená cena
33 000 Kč
Míčko Vladimír (1941-2010)
Krajina, 1982
8 000 Kč / 319 €
vyvolávací cena:
Bělocvětov Andrej (1923-1997)
Bez názvu, 1966
68
18 000 Kč / 719 €
vyvolávací cena:
Bělocvětov Andrej (1923-1997)
Portrét Josefa Sudka
69
4 000 Kč / 160 €
vyvolávací cena:
Bělocvětov Andrej (1923-1997)
Akt
70
9 500 Kč / 379 €
vyvolávací cena:
Štolfa Miroslav (*1930)
Přímořská krajina, 1976
71
5 000 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
Bělocvětov Andrej (1923-1997)
Kytice ve váze, 1948
72
15 000 Kč / 599 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena: