Aukce 30
> Položka 106
Grus Jaroslav (1891-1983)
Vesnice
olej, karton, rám, sklo, 46 x 65 cm, sign. PD J. Grus
106
aukce 30
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 797
dosažená cena
45 000 Kč
Vochoč Jan (1865-1920)
Čertovka, 1911
107
38 000 Kč / 1 517 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Daněk Sedláček Frantisek (1892-1974)
Lesní zákoutí s potůčkem, 1927
108
22 000 Kč / 878 €
vyvolávací cena:
Seidl Jaromír (1893-)
Čertovka, 1933
109
6 500 Kč / 260 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
Vochoč Jan (1865-1920)
Pohled na Valdštejnský palác a Hrad, 1914-18
110
39 000 Kč / 1 557 €
vyvolávací cena:
39 000 Kč
dosažená cena:
Jakub František (1875-1940)
Dům v zahradě, 1908
111
50 000 Kč / 1 996 €
vyvolávací cena:
Jakub František (1875-1940)
Děti u potoka
112
30 000 Kč / 1 198 €
vyvolávací cena: