Aukce 30
> Položka 112
Jakub František (1875-1940)
Děti u potoka
olej, karton, rám, 65 x 47,5 cm, sign. PD F. Jakub
Pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem.
112
aukce 30
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 198
Panuška Jaroslav, ml. (1898-1962)
Krajina
113
16 000 Kč / 639 €
vyvolávací cena:
Bubeníček Jindřich (1856-1935)
Starý mlat v Podbrdí
114
16 000 Kč / 639 €
vyvolávací cena:
Augusta A.
Tržiště
115
16 000 Kč / 639 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Porš Gustav (1888-1955)
Louky nad chalupami
116
30 000 Kč / 1 198 €
vyvolávací cena:
Havelka Roman (1877-1950)
Krajina
117
22 000 Kč / 878 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Kalvoda Alois (1875-1934)
Vesnice, kolem r. 1920
118
48 000 Kč / 1 916 €
vyvolávací cena: