Aukce 30
> Položka 144
Růžička Hans (1862-1933)
Rybní trh v Amsterodamu, 1925
olej, překližka, rám, 20,8 x 31,7 cm, sign PD Ruzicka 25
144
aukce 30
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 878
Kalvoda Alois (1975-1934)
Cesta, kolem r. 1907
145
110 000 Kč / 4 757 €
vyvolávací cena:
Jambor Josef (1887-1964)
Vlčí máky, 1922
146
24 000 Kč / 958 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Kalvoda Alois (1875-1934)
Břízky, kolem r. 1912-1915
147
22 000 Kč / 915 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Tavík František Šimon (1877-1942)
Jarní ulice v Kiotu
148
130 000 Kč / 5 190 €
vyvolávací cena:
Cejlon, 30. léta 20. stol.
149
17 000 Kč / 677 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
V palmovém háji, 1927
150
4 000 Kč / 160 €
vyvolávací cena: