Mucha Alfons (1860-1939)

Dáma s Kaméliemi

litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 36 x 13 cm, sign. v tisku LD Mucha

184 aukce 30

vyvolávací cena 32 000 Kč € 1 278

pol. č.1
aukce: 31
4 000 Kč / 160 €
vyvolávací cena:
4 600 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 31
12 000 Kč / 80 €
vyvolávací cena:
pol. č.3
aukce: 31
42 000 Kč / 1 680 €
vyvolávací cena:

pol. č.4
aukce: 31
42 000 Kč / 1 680 €
vyvolávací cena:
pol. č.5
aukce: 31
28 000 Kč / 1 120 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 31
4 000 Kč / 160 €
vyvolávací cena:
4 800 Kč
dosažená cena: