Aukce 31
> Položka 55
John Jiří (1923-1972)
Jádro, 1967
suchá jehla, ruční papír, 4/20, 49,5 × 50 cm
sign. PD Jiří John 1967
Na okrajích poškozený papír.
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 400
dosažená cena
10 000 Kč
Načeradský Jiří (*1939)
Bez názvu, 1975
56
10 000 Kč / 400 €
vyvolávací cena:
Bělocvětov Andrej (1923-1997)
Magda, 1963
57
15 000 Kč / 600 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil (1912-1990)
58
8 000 Kč / 321 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil (1912-1990)
Portrét dívky, 1950
59
15 000 Kč / 602 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Vondráček Vladimír (1948-1992)
Busta dívka, 1970
60
9 000 Kč / 360 €
vyvolávací cena:
11 500 Kč
dosažená cena:
Hudeček František (1909-1990)
61
5 000 Kč / 201 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: