Kamenický Josef Jiří (1910-1981)

Interiér kostela

olej, plátno, 74 × 61,5 cm
sign PD 19 Kamenický

93 aukce 31

vyvolávací cena 7 500 Kč € 300

pol. č.94
aukce: 31
22 000 Kč / 884 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.95
aukce: 31
4 500 Kč / 180 €
vyvolávací cena:
pol. č.96
aukce: 31
45 000 Kč / 1 800 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.97
aukce: 31
25 000 Kč / 1 000 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.98
aukce: 31
5 500 Kč / 221 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.99
aukce: 31
38 000 Kč / 1 520 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena: