Procházka František Xaver (1887-1950)

Pohled na Malou Stranu

akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 21 × 28,5 cm
sign. LD X. Procházka

95 aukce 31

vyvolávací cena 4 500 Kč € 180

pol. č.96
aukce: 31
45 000 Kč / 1 800 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.97
aukce: 31
25 000 Kč / 1 000 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.98
aukce: 31
5 500 Kč / 221 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.99
aukce: 31
38 000 Kč / 1 520 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.100
aukce: 31
6 500 Kč / 260 €
vyvolávací cena:
pol. č.101
aukce: 31
35 000 Kč / 1 400 €
vyvolávací cena: