Aukce 31
> Položka 133
Panuška Jaroslav st. (1872-1958)
Ovocný sad, kolem r. 1930
olej, karton, rám, 23 × 31 cm
sign. LD Panuška
Pravost obrazu potvrzena PhDr. M. Zachařem.
133
vyvolávací cena
13 000 Kč
€ 522
dosažená cena
13 000 Kč
Schadt Karel (1888-1952)
Zimní náves
134
9 500 Kč / 380 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Havelka Roman (1877-1950)
Lesní říčka, kolem r. 1930
135
25 000 Kč / 1 000 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Holub Josef (1870-1957)
Krajina s rybníkem, kolem r. 1910
136
32 000 Kč / 1 280 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Jambor Josef (1887-1964)
Zimní cesta, 1917
137
48 000 Kč / 1 920 €
vyvolávací cena:
Košvanec Vlastimil (1887-1961)
Most na řece
138
24 000 Kč / 960 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Chittussi Antonín okruh
Krajina
139
12 500 Kč / 500 €
vyvolávací cena:
12 500 Kč
dosažená cena: