Aukce 31
> Položka 211
Geb. Thonet
Lavice
pap. nálepka Thonet, 1. třetina 20. stol., výroba Thonet, dřevo, dýha, původní mosazné hřeby a 5 nových šroubů, výška 46,5 cm, šířka 144,5 cm, hloubka 42 cm, restaurováno
211
vyvolávací cena
7 500 Kč
€ 301
Moser, Karlovy Vary
Mísa
212
12 000 Kč / 482 €
vyvolávací cena:
13 500 Kč
dosažená cena:
Spirit of Ecstasy - The Flying Lady
213
8 500 Kč / 341 €
vyvolávací cena:
Mundus
Stoleček - 2 ks
214
14 000 Kč / 562 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Palme-König, Košťany u Teplic
Váza a miska
215
5 500 Kč / 221 €
vyvolávací cena:
Polokřeslo
216
9 500 Kč / 382 €
vyvolávací cena:
Gallé Emile
Vázička
217
25 000 Kč / 1 004 €
vyvolávací cena: