Aukce 33
> Položka 126
Zamazal-Veris Jaroslav (1900-1983)
Pařížská dívka
olej, karton, rám, 39,5 × 30 cm
sign. PD Veris
126
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 928
Novák Václav Vojtěch (1901-1969)Městečko v krajině, 1934
olej, karton, rám, sklo, 34 × 43,5 cm
127
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
Randa Karel (*1912)
Silueta města (Vyšehrad?)
128
12 000 Kč / 5 464 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Král Josef (1896-1974)
Rozkvetlá louka
129
35 000 Kč / 1 353 €
vyvolávací cena:
Halleger Kurt (1901-1963)
Paříž
130
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:
Bubeníček Ota (1871-1962)
Červánky, kolem r. 1950
131
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
Schadt Karel (1888-1955)
Pod sněhem v lese, 1940
132
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: