Aukce 33
> Položka 135
Hoesperger Emanuel (1891-1984)
Moře
olej, překližka, rám, 47 × 65 cm
sign. LD E. Hosperger, nečitelné vročení
135
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 309
dosažená cena
8 000 Kč
Vochoč Jan (1865-1920)
Salla terrena Vladštejn s Pražským hradem, 1909
136
45 000 Kč / 1 740 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Mervart Augustin (1889-1968)
Skalnaté pobřeží, 1934
137
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Číla Otakar (1894-1977)
Albánec od Tirany, kolem r. 1930
138
9 500 Kč / 367 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
Stein Josef V. (1903-1941)
Moře
139
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Kuba Ludvík (1863-1956)
Ulička v Tunisu, kolem r. 1900
140
38 000 Kč / 1 469 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Filkuka Anton (1888-1957)
Zimní krajina, 1913
141
30 000 Kč / 1 160 €
vyvolávací cena: