Aukce 33
> Položka 139
Stein Josef V. (1903-1941)
Moře
olej, plátno, rám, 49 × 79 cm
sign. PD VStein
139
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 309
dosažená cena
8 000 Kč
Kuba Ludvík (1863-1956)
Ulička v Tunisu, kolem r. 1900
140
38 000 Kč / 1 469 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Filkuka Anton (1888-1957)
Zimní krajina, 1913
141
30 000 Kč / 1 160 €
vyvolávací cena:
Tavík František Šimon (1877-1942)
Tržiště v Nice, 1912
142
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Podloubí na Uhelném trhu, 1908
143
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Stretti Zamponi Jaromír (1882-1959)
Nábřeží u Notre Dame
144
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Hradčany, Duha nad Jelením příkopem, 1916
145
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena: