Aukce 33
> Položka 310
Scheiner Artur (1863-1938)
Návrh ilustrace Kohout
tuš, akvarel, papír, podlepeno černým papírem 23,5 x 18,5cm nesign.
310
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 97
dosažená cena
2 500 Kč
Kocman Jiří Hynek (*1947)
1
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
Válová Květa (1922 - 2001)
Modrá skála, 1986
2
75 000 Kč / 2 904 €
vyvolávací cena:
Hliněnský Robert (1908-1979)
Kyvadlo
3
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Kintera Krištof (*1973)
Money everywhere?, 2011
4
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Kintera Krištof (*1973)
Seš v tom!, 2011
5
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Kintera Krištof (*1973)
Nápad
6
32 000 Kč / 1 239 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena: