Aukce 34
> Položka 8
Hábl Patrik (*1975)
Světelná stopa, 2010
akryl, plátno, rám, 50,5 x 70 cm
sign. na rubu na rámu Hábl Patrik 2010
8
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 852
Sýkora Zdeněk (1920-2011)
9
15 000 Kč / 581 €
vyvolávací cena:
Janoušková Věra (1922-2010)
Hlava, 1992
10
8 500 Kč / 329 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Malich Karel (*1924)
Bez názvu, 1966/77
11
18 000 Kč / 697 €
vyvolávací cena:
Boštík Václav (1913-2005)
Bez názvu - 2 ks
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Kupka František (1871-1957)
Abstrakce 7
13
24 000 Kč / 929 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Dalibor (1925-2012)
Geometriká skládačka, 1980
14
2 500 Kč / 97 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena: