Aukce 34
> Položka 16
Kolář Jiří (1914-2002)
Bez názvu, 1992
koláž, papír, dřevěná deska, rám, sklo, 39,5 x 39,5 cm
sign. na rubu Jiří Kolář 92
Provenience: Galerie Lelong, Paříž.
16
vyvolávací cena
42 000 Kč
€ 1 626
Veselý Aleš (*1953)
Bez názvu, 1980/81
7 500 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
Mainer Martin (*1959)
18
30 000 Kč / 1 162 €
vyvolávací cena:
Mainer Martin (*1959)
Bez názvu, 1983
19
30 000 Kč / 1 162 €
vyvolávací cena:
Hendrych Jan (*1936)
Vozíčkář, 1992
25 000 Kč / 968 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří (1914-2002)
21
14 000 Kč / 542 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří (1914-2002)
Bez názvu, 1962
22
26 000 Kč / 1 007 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena: