Aukce 34
> Položka 143
Příhoda Václav (1888-1944)
Krajina
olej, plátno, rám, sko, 32 × 37 cm
sign. LD V. Příhoda
143
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 155
Panuška Jaroslav (1872-1958)
Rozkvetlá louka v podhůří, kolem r. 1935
144
25 000 Kč / 968 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Radimský Václav (1867-1946)
Krajina s řekou
145
40 000 Kč / 1 €
vyvolávací cena:
Macoun Gustav (1892-1934)
Krajina s polní cestou
146
24 000 Kč / 929 €
vyvolávací cena:
Macoun Gustav (1892-1934)
Krajina s mraky
147
24 000 Kč / 929 €
vyvolávací cena:
Smetana Jan (1918-1998)
Kostelík a zvonice v Nepřevěci, 1957
148
38 000 Kč / 1 471 €
vyvolávací cena:
Líbal František (1896-1974)
Jaro na blatech - Branná, 1964
149
10 000 Kč / 387 €
vyvolávací cena: