Aukce 34
> Položka 149
Líbal František (1896-1974)
Jaro na blatech - Branná, 1964
olej, karton, rám, 24 x 33 cm
sign. LD F. Líbal '64
149
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 387
Líbal František (1896-1974)
Rybník Purkráb, 1966
150
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena:
Líbal František (1896-1974)
Přede žněmi u Vlkovic, 1971
151
20 000 Kč / 774 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Líbal František (1896-1974)
Rybník Bičanov, 1970
152
28 000 Kč / 1 084 €
vyvolávací cena:
Cína Jelinek František (1882-1961)
Bouře se blíží!, 1910-1920
153
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Hapka Josef (1912-)
Předjarní krajina
154
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
Angyal G.
Zimní krajina, 1928
155
75 000 Kč / 2 904 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena: