Aukce 34
> Položka 151
Líbal František (1896-1974)
Přede žněmi u Vlkovic, 1971
olej, plátno, rám, 41 x 51 cm
sign. PD F. Líbal '71
151
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 774
dosažená cena
20 000 Kč
Líbal František (1896-1974)
Rybník Bičanov, 1970
152
28 000 Kč / 1 084 €
vyvolávací cena:
Cína Jelinek František (1882-1961)
Bouře se blíží!, 1910-1920
153
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Hapka Josef (1912-)
Předjarní krajina
154
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
Angyal G.
Zimní krajina, 1928
155
75 000 Kč / 2 904 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
Bílek Alois (1887-1961)
Kapela
156
25 000 Kč / 968 €
vyvolávací cena:
Ronek Jaroslav (1892 -1962)
Lokomotiva
157
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: