Aukce 34
> Položka 159
Havel Vladimír (*1904)
Okoř v létě
olej, plátno, rám, 89 × 120 cm
na rubu tužkou Vl. Havel Okoř v létě
159
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 194
Vondrouš Jan C. (1884-1970)
Pražské mosty, 1923
160
15 000 Kč / 593 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Vochoč Jan (1865-1920)
Malostranské náměstí, 1909
161
45 000 Kč / 1 742 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Knížek Emanuel (1889-?)
Chlapec s červenou šálou
162
8 000 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
Lebeda Otakar (1877-1901)
Malířské zátiší
163
25 000 Kč / 968 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Vrbová Miroslava (1909-)
Toaleta, 1934
164
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Slavíček Jan (1900-1970)
Přístav, Pobřeží moře, 1939 - 2 ks
165
5 500 Kč / 213 €
vyvolávací cena: