Aukce 34
> Položka 161
Vochoč Jan (1865-1920)
Malostranské náměstí, 1909
olej, plátno, rám, 104 x 165 cm
sign. LD Jan Vochoč 1909
161
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 742
dosažená cena
45 000 Kč
Knížek Emanuel (1889-?)
Chlapec s červenou šálou
162
8 000 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
Lebeda Otakar (1877-1901)
Malířské zátiší
163
25 000 Kč / 968 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Vrbová Miroslava (1909-)
Toaleta, 1934
164
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Slavíček Jan (1900-1970)
Přístav, Pobřeží moře, 1939 - 2 ks
165
5 500 Kč / 213 €
vyvolávací cena:
Krasický Marcel (1898-1968)
Odpočinek v trávě
166
16 000 Kč / 620 €
vyvolávací cena:
Konečný Josef (1909-1989)
Kytice
167
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena: