Šimon František Tavík (1877 - 1942)
7. Avenue, New York
tužka, papír, 18 x 12,5 cm
PD 7. Ave NY, sign. na rubu T.F. Šimon
Provenience: pochází z významné sbírky Evy Knížákové, organizátorky výstav v Makromolekulárním ústavu.
172
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 136
dosažená cena
4 000 Kč