Šimon František Tavík (1877-1942)
Do moře, 1905
barevný lept, ruční papír se slepotiskovým razítkem (Richard de Bas), pasparta, rám, sklo, 23 x 34,5 cm
sign. PD T.F. Šimon, LD značeno razítkem
Vydáno v nákladu pouze několika tisků.
184
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 387
dosažená cena
14 000 Kč