Aukce 34
> Položka 188
Hofman Vlastimil (1881-)
Jeruzalém, 1942
olej, karton, rám, sklo, 37,5 x 26,5 cm
sign. PD Wlastimil Hofman
188
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 348
Stretti-Zamponi Jaromír (1882-1959)
Pohled na Malou Stranu od řeky
189
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Gijselman Warnar (1827-?)
Marina na moři, po pol. 19. stol.
190
75 000 Kč / 2 904 €
vyvolávací cena:
Středoevropský mistr
Madona, pozdní 18. stol.
191
35 000 Kč / 1 355 €
vyvolávací cena:
Knüpfer Beneš (1844-1910)
Krajinná studie
192
45 000 Kč / 1 742 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Ullík Hugo – okruh
Podhůří, 2. pol. 19. stol.
193
55 000 Kč / 2 130 €
vyvolávací cena:
Švabinský Max (1873-1962)
Ranní lov
194
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: