Roubíčková Miluše (*1922)
Váza Igelitka, 1994
rytá sign. MR 1994, hutní foukané sklo, barevně přejímané, výška 32 cm
Provenience: Ze soukromé sbírky, získáno přímo z ateliéru autora.
215
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 697
dosažená cena
18 000 Kč