Roubíček René (*1922), Moser, a.s.
Flétna ze série Nástroje pro Mozarta, 1988
rytá sign. Roubíček PRAHA 88, foukané a ručně tvarované hutní sklo s nálepy, délka 68 cm, chybí kousek nitě (cca 1 cm)
Provenience: Ze soukromé sbírky, získáno přímo z ateliéru autora. Lit.: Katalog výstavy SKLO/Glass Miluše Roubíčková, René Roubíček. The Studio Glass Gallery. Londýn 1999, s 113-123. Alena Adlerová, Michael Robinson, Jiří Šetlík, René Roubíček.
218
vyvolávací cena
35 000 Kč
€ 1 355