Aukce 34
> Položka 255
Secesní stolek
Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., secesní stolek s jednou zásuvkou, mořené lakované dřevo, vyřezávaný dekor, kovová profilovaná kopýtka, výška 80 cm, chybí madlo, nerestaurováno
255
vyvolávací cena
26 000 Kč
€ 1 007
Stolní souprava
256
8 000 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Baše Miloslav (1887-1959)
Putti s květinovými girlandami - 2 ks
257
160 000 Kč / 6 194 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:
Behrens Peter (1868 - 1940), AEG
Velká stropnice
258
12 000 Kč / 465 €
vyvolávací cena:
Technická lampa
259
5 500 Kč / 213 €
vyvolávací cena:
fa Werkstätte Hagenauer Wien
Miska Hagenauer
260
8 000 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Dóza
261
8 000 Kč / 310 €
vyvolávací cena: