Aukce 34
> Položka 283
Kubistická šperkovnice
Čechy, 10. léta 20. stol., jádro tvořeno kartonem, sametový papír, vnitřek vyložen saténem, vyjímatelná vnitřní kazeta, 38 x 26,5 x 9 cm, poškozeno
283
vyvolávací cena
1 500 Kč
€ 58
Geb. Thonet
Židle
284
2 500 Kč / 97 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
Kubistická váza
285
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Royal Dux, Duchcov
Hodiny
286
8 000 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Ateliérová lampa
287
9 500 Kč / 368 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Vejce
288
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Lustr šestiramenný
289
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena: