Aukce 34
> Položka 290
Podlahová lampa
Čechy, 2. čtvrtina 20. stol., chromovaný obecný kov, dýhované dřevo, nové mléčné stínidlo, výška nastavitelná, max. stabilní výška 172 cm, nově elektrifikováno
290
vyvolávací cena
9 500 Kč
€ 368
dosažená cena
9 500 Kč
Kuřácký stolek
291
2 500 Kč / 97 €
vyvolávací cena:
Kuželky ve tvaru cizokrajných postav s koulí - 10 ks
292
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Malík Jan (1904-1980)
Funkcionalistické loutky - 7 ks
293
14 000 Kč / 542 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Lustr
294
10 000 Kč / 387 €
vyvolávací cena:
Velká stolní lampa
295
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Meisinger Ida (1897-1985), Goldscheider
Skotský teriér
296
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: