Kuželky ve tvaru cizokrajných postav s koulí - 10 ks
Čechy , 1. třetina 20. stol., soustružené, malované a lakované dřevo, 9 ks kuželek + 1 koule, výška 14,5 cm, malba místy poškozena a opravována
292
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 232
dosažená cena
6 000 Kč