Čtecí pult
Střední Evropa, 1. třetina 20. stol., mořené lakované dřevo, litina, ocel, stolek s nastavitelnou výškou a sklonem dřevěné desky, dvě litinové nohy opatřeny ocelovými kuličkami pro snadnou manipulaci, odkládací plocha 52 x 36 cm, restaurováno
325
vyvolávací cena
2 000 Kč
€ 77
dosažená cena
3 000 Kč