Aukce 34
> Položka 340
Smatek Fráňa (1899-1978?)
Potrtrét černovlasé dívky, 1930
sign. PD Fr. Smatek 1930, tužka, barevné pastely, pastelky, akvarel, karton, podlepeno papírem, 24 x 24 cm
340
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 116
Fibichová Zdena (1933-1991)
Kamna
341
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
Trnka Jiří (1912-1969)
Medvěd a klouček
342
14 000 Kč / 542 €
vyvolávací cena:
Viková Jindra (*1946)
Zvířátka - 2 ks
343
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
Scheiner Arthur (1863-1938)
O prasklém hrnečku, 1937
344
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Scheiner Arthur (1863-1938)
Návrh k ilustraci Kulihrášek na řemesle
345
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Scheiner Arthur (1863-1938)
346
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena: