Scheiner Arthur (1863-1938)
Návrh k ilustraci Kulihrášek na řemesle
sign. PD Art. Scheiner, tuš, akvarel, papír, 4 vyobrazení z příběhu, 30 x 35,5 cm
346
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 155
dosažená cena
7 500 Kč