Scheiner Arthur (1863-1938)

Návrh k ilustraci Kulihrášek na řemesle

sign. PD Art. Scheiner, tuš, akvarel, papír, 4 vyobrazení z příběhu, 30 x 35,5 cm

346 aukce 34

vyvolávací cena 4 000 Kč € 155

dosažená cena 7 500 Kč

pol. č.1
aukce: 35
4 500 Kč / 164 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 35
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 35
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.4
aukce: 35
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.5
aukce: 35
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 35
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena: