Aukce 35
> Položka 26
Sopko Jiří (*1942)
Hlavy, 1999
akvarel, papír
29 x 42 cm
€ 291
sign. PD Sopko 1999
26
aukce 35
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 291
dosažená cena
15 000 Kč
Novák Ladislav (1925-1999)
Něžná, 1966
27
35 000 Kč / 1 273 €
vyvolávací cena:
Istler Josef (1919-2000)
28
29 000 Kč / 1 055 €
vyvolávací cena:
Eibl Vítězslav (1928-2009)
Motorka, 1959
29
9 500 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
Istler Josef (1919-2000)
25 000 Kč / 909 €
vyvolávací cena:
Staněk Jiří (*1990)
1888, 2013
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Merta Jan (*1952)
Podlaha malíře, 2001-2005
32
330 000 Kč / 12 000 €
vyvolávací cena:
330 000 Kč
dosažená cena: