Aukce 35
> Položka 32
Merta Jan (*1952)
Podlaha malíře, 2001-2005
olej, plátno, rám
160 x 140 cm
€ 12 000
na rubu plátna JAN MERTA 2001-2005 PODLAHA MALÍŘE
32
aukce 35
vyvolávací cena
330 000 Kč
€ 12 000
dosažená cena
330 000 Kč
Šimotová Adriena (*1926)
Střihy, 1970
25 000 Kč / 909 €
vyvolávací cena:
27 000 Kč
dosažená cena:
Načeradský Jiří (*1939)
U nás, 1972
15 000 Kč / 546 €
vyvolávací cena:
Zoubek Olbram (*1926)
Jákob, 1965
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Načeradský Jiří (*1939)
Bez názvu (Pád), 1997
36
16 000 Kč / 582 €
vyvolávací cena:
Kovanda Jiří (*1953)
Bez názvu, 1980
22 000 Kč / 800 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Balcar Jiří (1929-1968)
Abstraktní kompozice II
38
8 500 Kč / 310 €
vyvolávací cena: