Aukce 35
> Položka 44
Miro Joan (1893-1983)
barevná litografie, papír, rám, sklo
71 x 40,5 cm
€ 364
sign. PD Miró
aukce 35
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 364
dosažená cena
25 000 Kč
Havlík Vladimír (*1959)
Půdorys farního kostela,
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
Janoušková Věra (1922-2010)
Hlava, 1994
46
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Hoffmeister Adolf (1902-1973)
Síla představivosti, 1963
47
55 000 Kč / 2 000 €
vyvolávací cena:
Mainer Martin (*1959)
Oči, 2013
48
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
Tichý Miroslav (1926-2011)
Dívka u bazénu
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Tichý Miroslav (1926-2011)
Dívka s černými brýlemi
50
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: