Aukce 35
> Položka 64
Nauman Arno (1887-1959)
Krajina s hrází
olej, plátno na kartonu, rám
45 x 33 cm
€ 327
zn. LD AN
64
aukce 35
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 327
Moravec Alois (1899-1987)
V cípu poříčského ostrova na Otavě, 1970
65
3 500 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
Katona Nándor (1864 - 1932)
Večer v předjarní krajině (Vyávi est)
66
24 000 Kč / 873 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Lolek Stanislav (1873-1936)
Letní krajina, kolem r. 1915
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Chittussiho škola
Pole
68
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
Piepenhagenova škola
Krajina s hradem
69
35 000 Kč / 1 362 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:
Panuška Jaroslav (1872-1958)
Večer v mokřinách, 1923
70
50 000 Kč / 1 818 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena: