Aukce 35
> Položka 67
Lolek Stanislav (1873-1936)
Letní krajina, kolem r. 1915
olej, karton, rám
20,5 x 29 cm
€ 545
sign. PD Lolek
aukce 35
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 545
dosažená cena
15 000 Kč
Chittussiho škola
Pole
68
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
Piepenhagenova škola
Krajina s hradem
69
35 000 Kč / 1 362 €
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:
Panuška Jaroslav (1872-1958)
Večer v mokřinách, 1923
70
50 000 Kč / 1 818 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Lolek Stanislav (1873-1936)
Výhled do krajiny, 1929
71
50 000 Kč / 1 818 €
vyvolávací cena:
Bubeníček Ota (1871-1962)
Potok v zimě, 1914
72
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Schwantner Emil (1880-1956)
Panter, 1930
73
14 000 Kč / 510 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena: