Aukce 35
> Položka 80
Preisler Jan (1872-1918)
Za chalupami, před r. 1900
olej, plátno, rám
23 x 32 cm
€ 1 745
80
aukce 35
vyvolávací cena
48 000 Kč
€ 1 745
dosažená cena
60 000 Kč
Katona Nándor (1864 - 1932)
Balaton, 1913
81
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
Zikmund František (1893-1955)
Pohled na Veszprem
82
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena:
Schneiderka Ludvík (1903-1980)
Krajina
83
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Dvorský Bohumír (1902-1976)
Žně u Křelova, 1957
84
25 000 Kč / 909 €
vyvolávací cena:
Svoboda Josef (1901-)
V podzimní aleji, 1925-1930
85
44 000 Kč / 1 600 €
vyvolávací cena:
Líbal František (1896-1974)
Rybník Svět I., 1966
86
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena: