Aukce 35
> Položka 86
Líbal František (1896-1974)
Rybník Svět I., 1966
olej, karton, rám
18 x 22 cm
€ 291
sign. PD F. Líbal 66
86
aukce 35
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 291
Líbal František (1896-1974)
Strom, 1928
87
9 500 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Líbal František (1896-1974)
V létě na Zlaté stoce, 1971
88
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
Jambor Josef (1887-1964)
Zátiší s hřiby, 1936
89
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Trampota Jan (1889-1942)
Pohled na město, 1922
90
16 000 Kč / 582 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Forert (Severoitalská škola)
Vesnička u moře
91
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Forert (Severoitalská škola)
Přímořská krajina s vesnickými domky, 1926
92
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena: