Aukce 35
> Položka 91
Forert (Severoitalská škola)
Vesnička u moře
olej, plátno, rám, sklo
42 x 52 cm
€ 291
sign. PD Forert
91
aukce 35
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 291
Forert (Severoitalská škola)
Přímořská krajina s vesnickými domky, 1926
92
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Kubíček Jánuš (1921-1993)
Brno, 1949
93
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Líbal František (1896-1974)
Lesní interiér, 1924
94
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Bělocvětov Andrej (1923-1977)
Portrét muže,1945
95
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Ochrymčuk Leonid (1929-2005)
Konec vesnice
96
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Kubíček Jánuš (1921-1993)
Zátiší s pomerančem, 1953
97
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena: