Aukce 35
> Položka 94
Líbal František (1896-1974)
Lesní interiér, 1924
olej plátno na překližce, rám
24,5 x 34 cm
€ 255
sign. PD Líbal 24
94
aukce 35
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 255
dosažená cena
10 000 Kč
Bělocvětov Andrej (1923-1977)
Portrét muže,1945
95
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Ochrymčuk Leonid (1929-2005)
Konec vesnice
96
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Kubíček Jánuš (1921-1993)
Zátiší s pomerančem, 1953
97
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Molnár Karol (1903-1981)
98
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
Julius O. Lankáš (1909-1936)
Motorka
99
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Janeček Ota (1919-1996)
Žena
100
60 000 Kč / 2 182 €
vyvolávací cena: