Aukce 35
> Položka 98
Molnár Karol (1903-1981)
olej, karton, rám
28,5 x 22,5 cm
€ 509
sign. PD MK
98
aukce 35
vyvolávací cena
14 000 Kč
€ 509
Julius O. Lankáš (1909-1936)
Motorka
99
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Janeček Ota (1919-1996)
Žena
100
60 000 Kč / 2 182 €
vyvolávací cena:
Janeček Ota (1919-1996)
Růžový mráček, 1989
101
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
Grus Jaroslav (1891-1983)
Letní den
102
22 000 Kč / 800 €
vyvolávací cena:
Ochrymčuk Leonid (1929-2005)
Rozkvetlá
103
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
Hejna Václav (1914-1985)
Operace
104
9 500 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena: