Aukce 35
> Položka 104
Hejna Václav (1914-1985)
Operace
olej, plátno, rám
40 x 40 cm
€ 345
sign. LD Hejna
104
aukce 35
vyvolávací cena
9 500 Kč
€ 345
dosažená cena
26 000 Kč
Souček Karel (1915-1982)
Ordinace, 1943
105
9 500 Kč / 345 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil (1912-1990)
Skleník, 1970
106
42 000 Kč / 1 527 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil (1912-1990)
V noci, 1984
107
18 000 Kč / 655 €
vyvolávací cena:
Komárek Vladimír (1928-2002)
Gdansk, 1960
108
17 000 Kč / 618 €
vyvolávací cena:
Tichý František (1896-1961)
Comedia dell arte, 1943
109
35 000 Kč / 1 273 €
vyvolávací cena:
Drtikol František (1883-1961)
Tanečnice, 1921
110
95 000 Kč / 3 455 €
vyvolávací cena: