Aukce 35
> Položka 107
Lhoták Kamil (1912-1990)
V noci, 1984
litografie, papír, autorský tisk, pasparta, rám, sklo
36 x 24 cm
€ 655
sign. PD tužkou Kamil Lhoták 84
107
aukce 35
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 655
Komárek Vladimír (1928-2002)
Gdansk, 1960
108
17 000 Kč / 618 €
vyvolávací cena:
Tichý František (1896-1961)
Comedia dell arte, 1943
109
35 000 Kč / 1 273 €
vyvolávací cena:
Drtikol František (1883-1961)
Tanečnice, 1921
110
95 000 Kč / 3 455 €
vyvolávací cena:
Kubín Otakar (1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci, 1949
111
8 500 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
11 500 Kč
dosažená cena:
Kremlička Rudolf (1886-1932)
Konvolut dívčích aktů, 5ks
112
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Šimon František Tavík (1877-1942)
Park v zimě, 1905
113
30 000 Kč / 1 091 €
vyvolávací cena: