Aukce 35
> Položka 120
Šetelík Jaroslav (1881-1955)
Pohled na Prahu
olej, plátno, rám, lehce poškozeno
111 x 98 cm
€ 4 000
sign. LD Jaroslav Šetelík
120
aukce 35
vyvolávací cena
110 000 Kč
€ 4 000
Šimon František Tavík (1877-1942)
Průhled branou staroměstské mostecké věže, Praha
121
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Náměstí v Kroměříži v zimě, 1925
122
8 000 Kč / 291 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Pont Neuf, La Cité, 1924
123
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Tříska Jan (1904-1976)
Dívčí akt, 1945
124
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Macoun Gustav (1892-1934) - připsáno
Karlův most od Vltavy
125
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Hromnickij Pavel (1889-1977)
Zátiší s kyticí, 1935
126
100 000 Kč / 3 636 €
vyvolávací cena: