Aukce 35
> Položka 129
Šimon František Tavík (1877-1942)
Rybáři v Concarneau, Bretonsko, 1912
barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo
32,5 x 36 cm
€ 273
sign. PD pod tiskem T.F.Šimon
129
aukce 35
vyvolávací cena
7 500 Kč
€ 273
dosažená cena
17 000 Kč
Ptáčník na trhu (z Verony), 1906
130
10 000 Kč / 364 €
vyvolávací cena:
16 500 Kč
dosažená cena:
Hora Fuji v Japonsku, 1928
131
40 000 Kč / 1 455 €
vyvolávací cena:
Zasněžené úly, 1917
132
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Párové secesní reliéfy - 2 ks
zač. 20. stol., inspirováno A. Muchou, obecný kov s povrchovou úpravou, dřevěný rám, výška 38 cm
133
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Jaroněk Bohumír (1866-1933)
Vesnice na Valašsku
134
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Šetelík Jaroslav (1881-1955)
Ulice, 1922
135
9 500 Kč / 346 €
vyvolávací cena: