Aukce 35
> Položka 131
Šimon František Tavík (1877-1942)
Hora Fuji v Japonsku, 1928
barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo
29 x 38,5 cm
€ 1 455
sign. PD tužkou T.F.Šimon, LD razítko TF3 68, LD v tisku TFŠ
131
aukce 35
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 1 455
Zasněžené úly, 1917
132
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Párové secesní reliéfy - 2 ks
zač. 20. stol., inspirováno A. Muchou, obecný kov s povrchovou úpravou, dřevěný rám, výška 38 cm
133
20 000 Kč / 727 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Jaroněk Bohumír (1866-1933)
Vesnice na Valašsku
134
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Šetelík Jaroslav (1881-1955)
Ulice, 1922
135
9 500 Kč / 346 €
vyvolávací cena:
Marold Luděk (1865 - 1898)
Fiakrista
136
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
Mucha Alfons (1860-1939)
Russia Restituenda, 1922
137
36 000 Kč / 1 309 €
vyvolávací cena: